O naszej firmie

Jesteśmy firmą która tworzy ogrody z pasją od kilku lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie naszych klientów. Dzięki doświadczeniu i kierunkowemu wykształceniu potrafimy sprostać nawet najcięższemu zadaniu w ogrodzie.

Nasi projektanci to absolwenci Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w specjalności Sztuka Ogrodowa, posiadają nie tylko niezbędną wiedzę o roślinach i ich wymaganiach a także są przedewszystkim artystycznymi duszami o dużej wrażliwości na piękno natury.

Naszą specjalnością wśród wszelkich usług ogrodniczych są założenia wodne, takie jak kaskady, sadzawki, strumienie, wodospady, fontanny i wiele innych. Projektujemy oraz kompleksowo wykonujemy ogrody od podstaw, a także "odświeżamy" i modernizujemy te już istniejące.

Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do klienta, nigdy nikt nie znajdzie dwóch takich samych naszych realizacji, mówiąc wprost- nie robimy ogrodów taśmowo wykorzystując wciąż ten sam schemat i te same rośliny. Współpracujemy z wieloma najlepszymi szkółkami ogrodniczymi dlatego możemy pozwolić sobie na szukanie każdej potrzebnej rośliny a nie zastępowanie jej zamiennikiem z tylko jednej szkółki.

Nasza firma to zespół fachowców który swoje doświadczenie bazuje na wieloletniej praktyce, posiadamy profesionalny sprzęt do zakładania ogrodów i pielęgnacji co pozwala nam sprawnie wykonywać powierzone prace. Nie zlecamy nic podwykonawcom. Do transportu posiadamy przyczepy towarowe jak i również własne auto ciężarowe więc nie jesteśmy uzależnieni od dostawców.

Zapraszam do zakładki z lewej strony - " przed i po" tam można zobaczyć nas podczas wykonywania prac.

Dozobaczenia w pracy,
Załoga Rivendell

 

Galeria naszych realizacji