Materiał do budowy ogrodu

Materiał do budowy ogrodu procentowo zajmuje większościowy procent w cenie całego ogrodu. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej konkurencyjnymi dostawcami materiału i sprzętu do ogrodu. Powiedz czego i ile potrzebujesz a dostaniesz kosztorys potrzebnych rzeczy na podstawie najlepszych dostawców.

- Chcesz zbudować zbiornik wodny, kaskadę, strumień?
-Pomożemy Ci dobrać odpowiednie pompy, filtry oraz folie EPDM. Wymierzymy potrzebną ilość. Doradzimy która firma ma najtańszą ofertę i zliczymy cały potrzebny materiał w wariantach narzuconych przez klienta.

- Chcesz zbudować murek oporowy, przytrzymać skarpę, zrobić obmurówki rabat?
--Pomożemy Ci dobrać odpowiedni kamień . Doradzimy która firma ma najtańszą ofertę i zliczymy cały potrzebny materiał także budowlany w wariantach narzuconych przez klienta.


- Chcesz zbudować skalniak, kompozycje z kamieni, wysypać rabaty ściółką z kory lub żwirem,grysem?
-Pokażemy próbki i zdjęcia różnych kamieni i doradzimy najtańszą firmę.

 

Cennik:

- Porada specjalisty, osoby odpowiedzialnej za budowy ogrodów i zbiorników wodnych, kaskad, strumieni, kilkuletnie doświadczenie: 40 zł/Roboczogodzina z przyjazdem do 20 kilometrów od Krakowa. Powyżej 20km 0,50 gr/kilometr. Przy kilku arowym ogrodzie zwykle spotkanie i porada trwa to od 1-3 godzin.

- Transport autem ciężarowym materiału - w zależności od masy materiału. Od 1.50 zł do 2.50 /kilometr. Za drogę powrotną auta klient nie płaci. Załadunek i rozładunek roślin w cenie transportu.

- Faktura z danej firmy na dane klienta

 

Folie do oczek wodnych EPDM 1.14


 

Kamienie do budowy ścieżek

 

Wszystkie rodzaje dostępnych żwirów i grysów

Sprzęt do oczek wodnych, pompy, filtry etc.